Veikla

VISOS KAPO ĮRENGIMO IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Mūsų vizija – tapti aukščiausios klasės kapinių tvarkymo ir priežiūros paslaugų tiekėju Lietuvoje ir sudaryti tokias kapų priežiūros paslaugų tiekimo sąlygas ir kainas, jog kapų tvarkymas būtų prieinamas kiekvienam.

Mūsų įmonė dirba akmens darbus paminklų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Mūsų gaminami paminklai išsiskiria savo meniškumu ir įvairove. Prie paminklų gamybos dirba patirtį turintys meistrai, kalviai, skulptoriai, menininkai. Patenkiname bet kokius užsakovo reikalavimus.

Siūlome visus kapų priežūros bei kapų tvarkymo darbus . Mes padėsime jums įrengti kapą atsižvelgiant į velionio amžių, pomėgius, individualybę, metų laiką, kada jis paliko šį pasaulį.

Įmonės sėkmingos veiklos pamatas– profesionali komanda, kokybiškas ir išskirtinis darbo rezultatas, įmonėje dirba kapų priežiūros srityje ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Įmonė prekiauja paminklais, juos montuoja, teikia visas kapo įrengimo ir priežiūros paslaugas visoje LIETUVOJE.

Deriname antkapius, tvoreles, dekoratyvinius kapavietės elementus, augalus, kiekvienas kapa galime  išsiskirti. Egzistuoja ir kapų mados, kurios metams bėgant keičiasi. Kapavietės paviršių galima padengti ne tik juodžemiu ar smėliu. Paskutiniu metu apipavidalinimui itin dažnai naudojama įvairaus akmens, marmuro skalda. Ji išsiskiria savo praktiškumu, ilgaamžiškumu ir didele spalvine gama. Padengti kapavietę galima ir akmenukais, medžio drožlėmis, o skiriant daugiau pinigų- akmens plokštėmis.