Kapaviečių tvarkymas

Šiandien ne vien tik autorinis paminklas ar jo dydis lemia kapavietės išskirtinumą. Suderinus visus kapavietės elementus galima įrengti gražų, iš aplinkos išsiskiriantį kapą. Todėl šiandien net ir turtingi žmonės, įamžindami savo artimųjų atminimą, dažnai renkasi jau pagamintus paminklinius akmenis, didesnį dėmesį skirdami bendram kapavietės apipavidalinimui. Paskutiniu metu dėl saugumo ir ilgaamžiškumo žmonės dažniausiai renkasi antkapius padarytus iš kietos uolienos: granito, marmuro ir kt. Paskutiniu metu apipavidalinimui itin dažnai naudojama įvairaus akmens, marmuro skalda.

 

Prižiūrėta, tvarkinga kapavietė yra būtina, siekiant pagerbti ir įamžinti Jums brangaus išėjusio žmogaus atminimą. Jeigu neturite laiko ar tiesiog nesiryžtate kapavietės tvarkymą atlikti vien tik savo jėgomis, šią užduotį verta patikėti į profesionalų rankas. Mūsų komanda yra patyrusi kapaviečių tvarkymo srityje. Užtikriname, kad kruopščiai suderinsime kapavietės elementus: tokiu būdu sukursime harmoningą estetinį rezultatą.

Kokios paslaugos sudaro kapaviečių tvarkymą?

Padarysime viską, kad kapavietė būtų tvarkinga ir atrodytų nepriekaištingai, taip įprasminant Jūsų artimojo atminimą. Šiam tikslu įgyvendinti, mūsų komanda siūlo visas reikiamas paslaugas: nuo konsultacijos iki pilno kapavietės įrengimo ir atnaujinimo darbų. Pagrindiniai tvarkymo darbai yra šie:

  • Šakų, lapų, spyglių ir kitų šiukšlių išnešimas
    • Piktžolių bei senų augalų išrovimas
    • Kapavietės grunto pakėlimas smėliu ir išlyginimas
    • Geotekstilės bei skaldos padengimas
    • Skaldos/juodžemio papildymas esant stygiui

Teikiamas paslaugas galime koreguoti pagal Jūsų poreikius

Kapavietės tvarkymo darbus atlieka profesionalai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje. Patys nuvykstame į kapavietės vietą, naudojame kokybiškas medžiagas, o, Jūsų pageidavimu, galime informuoti apie darbų eiga, atsiųsti atlikto sutvarkymo nuotraukas.

Užtikriname, kad kapavietė bus sutvarkyta nepriekaištingai: galėsite pagerbti artimųjų atsiminimą ir nesirūpinti pašalinėmis smulkmenomis – visą tai verta patikėti mūsų komandai.

Kodėl verta rinktis mus?

• Visas paslaugas galime derinti individualiai, pagal Jūsų pageidavimus
• Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį
• Puoselėjame išėjusiųjų atminimą ir visas paslaugas atliekame su atidumu bei pagarba

Susisiekite ir palengvinsime Jūsų naštą: suteiksime visapusišką kapaviečių tvarkymą