Paminklai

Kapo paminklas yra svarbus monumentas, kuris padeda įvertinti praeitį, primena išėjusius bei tarnauja kaip svarbus simbolis ateities kartoms.

Siekiant gerų rezultatų, dėl paminklo gamybos būtina kreiptis į profesionalus. Savo srities žinovai ne tik įgyvendins Jūsų pageidavimus, bet ir patys nestokoja meninių idėjų, todėl kiekvienam klientui pasiūlys jo skonį ir norus atitinkantį sprendimą.

Paminklo gamyba: ko tikėtis?

Paminklas, sukurtas asmeniui turi didžiulę vertę. Tai ir šeimos istorijos simbolis, ir galimybė pagerbti bei įprasminti išskirtinę išėjusiojo asmenybę. Būtent dėl to paminklo gamybos procesas reikalauja didelės atsakomybės. Jis apima kelis svarbius etapus:

  • Konsultacija: jos metu klientas išsako pageidavimus, pasidalina paminklo vizija, nurodo biudžetą, pageidaujamas gamybos medžiagas.

  • Aptarimas: pagal pageidavimą parengiamas paminklo projektas. Jis suderinamas su klientu.
  • Paminklo gamyba: pagal nurodytas medžiagas ir matmenis, sukuriamas unikalus paminklas. Taip pat ant jo galima iškalti/išgraviruoti datas, užrašus bei portretus, įklijuoti keramikines fotografijas.
  • Paminklo montavimas: užbaigus gamybos etapą, paminklas sumontuojamas į numatytą vietą

Šiuolaikinė paminklų gamyba neįsivaizduojama be pažangių akmens apdirbimo technologijų. Visa tai, kartu su mūsų specialistų patirtimi bei meistriškumu leidžia sukurti unikalius paminklus, kurie atitinka visus klientų lūkesčius.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Visas paslaugas galime derinti individualiai, pagal Jūsų pageidavimus
  • Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį
  • Puoselėjame išėjusiųjų atminimą, todėl paminklus kuriame itin preciziškai ir visas kitas paslaugas atliekame su atidumu bei pagarba

Susisiekite su mūsų komanda: kuriame išskirtinius, šiuolaikiškus, visus estetikos standartus atitinkančius paminklus Kėdainiuose, pagamintus iš itin auštos kokybės, natūralaus granito. Jeigu ieškote išskirtinių dizaino sprendimų ir meistriškumo, laukiame Jūsų!